بازدید سرزده مخبر از بیمارستان ورامین

تهران- ایرنا- معاون اول رئیس جمهوری در جریان سفر یکروزه به شهرستان پیشوا، به صورت سرزده از بیمارستان شهید مفتح ورامین نیز بازدید کرد.


به  گزارش ایرنا، «محمد مخبر» که روز چهارشنبه به منظور گشایش همزمان شش هزار و ۵۷۸ پروژه عمرانی، اشتغالزایی و خدماتی روستایی به پیشوا سفر کرده، بدون اطلاع قبلی با حضور در شهرستان ورامین، از بیمارستان شهید مفتح، تنها بیمارستان دولتی این شهرستان بازدید کرد.
معاون رئیس جمهور با حضور در محل اجرای پروژه بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی جایگزین بیمارستان شهید مفتح، در جریان روند اجرای این پروژه ملی قرار گرفت و دستورات لازم برای پیگیری تأمین اعتبار مورد نیاز این پروژه مهم را صادر کرد.
مخبر همچنین با حضور در ساختمان بیمارستان از بخش‌های مختلف بازدید و در جریان ارائه خدمات پزشکی به بیماران به ویژه افراد مبتلا به کرونا قرار گرفت.
عملیات احداث بیمارستان جدید شهید مفتح ورامین روز۲۸ تیر سال ۱۳۹۷ با حضور مخبر که در آن زمان رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام را بر عهده داشت آغاز شد.


بازدید سرزده مخبر از بیمارستان ورامیناین بیمارستان در زیربنای ۲۰ هزار و ۷۰ مترمربع و در شش طبقه به صورت پلکانی احداث می شود و  از ۲۰۰ تختخواب برخوردار است.
ساختمان کنونی بیمارستان شهید مفتح، مربوط به اداره جهاد کشاورزی بود از سال ۱۳۶۰ با تغییر کاربری به نخستین بیمارستان دولتی دشت ورامین تبدیل شد.
ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.


دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *