استاندار همدان توجه ویژه ای به فرزندان شهدا در انتصابات مدیریتی

همدان- ایرنا- مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری همدان اظهار داشت: توجه ویژه استاندار همدان به فرزندان شاهد و استفاده از آنان در پست های مدیریتی نظیر فرماندار، مدیرکل، معاون مدیرکل، بخشدار و دیگر مسئولیت ها موجب قدردانی و تشکر رییس مجلس ایثارگران از ایشان شده است. 


به گزارش ایرنا، مسلم مخفی روز دوشنبه در آیین معارفه معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار رزن و بخشدار سردرود ضمن تبریک ایام میلاد سراسر سعادت امام زمان (عج)، اظهار داشت: روز گذشته مصادف بود با ۲۲ اسفند که در تقویم بنام روز شهید نام گذاری شده است.


وی با بیان اینکه عزت و اقتدار و امنیت امروز کشور مرهون ایثارگری و از خودگذشتگی شهداست، افزود: تکریم خانواده معزز شهدا و ایثارگران امری مبرهن و لازم است چرا که شهادت طلبی و مجاهدت در راه حفظ امنیت کشور و اعتلای اسلام نوید بخش سعادت یک ملت است. 


مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری همدان با بیان اینکه استاندار همدان توجه ویژه ای به خانواده شهدا دارد، تصریح کرد: فرزندان شهدا با الگو قرار دادن پدران گرانقدرشان امروز در عرصه های مختلف حضور دارند در مدیریت نیز با روحیه جهادی و ایثارگری منشأ اثر و خدمت هستند.


مخفی با اشاره به ضرورت ورود همه مسیولان و نخبگان به موضوع جهاد تبیین برای بیان دستاوردهای نظام اسلامی اظهار داشت:  در شرایطی که دشمنان نظام ، بدخواهان و جریان نفاق مشغول لجن پراکنی و سیاه نمایی علیه نظام اسلامی هستند شایسته نیست که ما تریبون های نظام را به امور غیر واقعی و کم اهمیت اختصاص دهیم.


وی با بیان اینکه نباید فراموش کنیم که دولت قبل کشور را در چه شرایطی به دولت سیزدهم تحویل داد گفت: در بدو فعالیت استاندار همدان به سبب ناکارآمدی مسئولان گذشته، این استان در تامین آب آشامیدنی دچار مشکل شده بود و حتی بدلیل بی تدبیر در تعیین قیمت نان در این حوزه نیز دچار مشکلاتی بودیم. 


مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری همدان ادامه داد: هم اینک بانیان وضع موجود طلبکار شده و دولت سیزدهم را متهم به ناکارآمدی می کنند.


به گفته مخفی، تامین ۵۶۰ هزار میلیارد کسری بودجه، پرداخت ماهانه ۱۰ هزار میلیارد بدهی دولت‌ قبل، وصول بخشی از مطالبات از کشورها، پرداخت حقوق کارمندان دولت بدون استقراض از بانک مرکزی، خرید بیش از ۱۰۰ میلیون دُز واکسن کرونا، کاهش فوتی‌های روزانه از ۸۰۰ نفر، مهار تورم و کنترل خلق پول بدون پشتوانه در نظام‌ بانکی، افزایش سرعت بررسی حقوق مدیران، آغاز اجرای سیستم هوشمند توزیع و ساماندهی بازار، تامین نیازهای ارزی کشور،  رفع موانع فروش نفت، تامین مایحتاج مردم و ممانعت از کمبود ارزاق عمومی، تخلیه صدها تن کالای اساسی از گمرک،  عضویت در پیمان شانگهای، قرارداد سوآپ گازی ترکمنستان، افزایش حجم صادرات به کشورهای همسایه به بیش از۴۰ درصد، تسهیل صدور مجوزها و کاهش موانع تولید و جلوگیری از قطعی برق و گاز تنها بخشی از عملکرد دولت سیزدهم است که برخی نمی خواهند این حجم خدمات را ببینند.


وی اظهار داشت: استاندار دولت سیزدهم در همدان با تاسی از آیت الله رییسی به دنبال کم‌ کردن فاصله با مردم است و در این راستا جمعه ها جزو روزهای کاری استاندار همدان محسوب شده و خدمت رسانی به مردم به صورت مستمر و با حضور استاندار انجام می شود.


مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری همدان گفت: چهار ماه و نیم گذشته بیش از ۳۰ جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور استاندار در همدان تشکیل شده که نتیجه این جلسات بازگشت بیش از ۳۰ واحد تولیدی به عرصه کار و تولید بوده است. 


مخفی به موضوع اولویت حل مشکل آب در همدان نیز اشاره کرد و گفت: با پیگیری های استاندار همدان ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار به طرح انتقال آب از تالوار اختصاص پیدا کرد. 


وی افزود: توسعه و پیشرفت همدان در سایه وحدت و همدلی و گذشت از خواسته های شخصی، حزبی و گروهی به نفع مصلحت مردم امکان پذیر است که هم اینک فضای خوبی برای خدمت رسانی در استان فراهم است.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40