گل محمدی بخاطر آن چند ثانیه از جامعه داوری عذرخواهی می کنم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از مسئولان کمیته انضباطی می‌خواهم که از داور مسابقه آقای سید علی و همینطور همه اعضای کمیته داوران دعوت کنند که در این جلسه حضور داشته باشند.


به گزارش ایرنا، «یحیی گل‌محمدی» دربی نود و هشتم با تساوی یک – یک به پایان رسید پس از باز شدن دروازه پرسپولیس مقابل استقلال، سمت داور حمله ور شد و به شدت به تصمیم داور مسابقه اعتراض کرد.


او امروز (یکشنبه) در گفتگویی با اشاره به اتفاقات شهرآورد که باعث شد او از کوره در رود، اظهار داشت: من بخاطر آن چند ثانیه از جامعه داوری عذرخواهی می‌کنم. انتظار ما از همه ارکان فدراسیون فوتبال فقط و فقط عدالت است، نه چیزی کمتر و نه بیشتر. اینکه در همه زمینه‌ها و تصمیم‌گیری‌ها عدالت و انصاف برای پرسپولیس و هوادارانش رعایت شود.


سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: از فدراسیون و مسئولانش انتظار داریم که در برنامه‌ریزی مسابقات، داوری‌ها و همینطور مسائل انضباطی مساوات و عدالت را در نظر داشته باشند تا حق هیچ تیمی ضایع نشود.


گل‌محمدی تصریح کرد: از مسئولان کمیته انضباطی می‌خواهم که از داور مسابقه آقای سید علی و همینطور همه اعضای کمیته داوران دعوت کنند که در این جلسه حضور داشته باشند.

انتظار داریم درباره دلایل انتخاب این داور برای بازی دربی صحبت کنند در حالی که ایشان اصلا گزینه داوری نبود.


وی تاکید کرد: من تمام صحنه‌های آن بازی را چندین بار نگاه کرده‌ام و روی تصمیم‌هایی که گرفته شده حرف دارم. من هم در کمیته انضباطی حاضر می‌شوم و حرف‌هایم را در حضور این افراد می‌زنم.


سرمربی پرسپولیس گفت: امیدوارم این افراد هم در جلسه باشند؛ آن وقت هر تصمیمی که اعضای محترم کمیته انضباطی بگیرند قبول می‌کنم.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40