وحیدی اصلاحات اقتصادی تنها راه نجات است دشمنان علیه دولت تبلیغاتکارگروه مشترک امنیتی ایران و تاجیکستان باعث ارتقای امنیت دو کشور می‌شود


تهران – ایرنا – معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران…


 • وزیر کشور: روز جهانی پناهنده فرصتی برای هم‌افزایی ظرفیت‌هاست


  وزیر کشور: روز جهانی پناهنده فرصتی برای هم‌افزایی ظرفیت‌هاست


  تهران – ایرنا – وزیر کشور در پیامی روز جهانی پناهنده را فرصتی برای…


 • «تعداد امضاهای استیضاح فاطمی امین» به حد نصاب قانونی برای اعلام وصول نرسیده است
  P>به گزارش خبرنگار حوزه دولت ایرنا، «احمد وحیدی» روز دوشنبه در حاشیه همایش «حکمرانی مردمی در گفتمان عدالت و جمهوریت» در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: نگاه اشتباهی است که بخواهیم توانمندی‌های خود را از غرب بخواهیم و این کار نشانگر درماندگی و واماندگی است.


  وی خاطرنشان کرد: غرب و آمریکا هیچ وقت صلاح مملکت ما را نخواسته‌اند و همواره تلاش کرده‌اند جلوی پیشرفت‌های علمی ما را بگیرند.


  وزیر کشور ادامه داد: آنها حتی ترور دانشمندان ما را محکوم نکرده‌اند و مشخص است که با توسعه علم و دانش در کشورمان مخالفند ولی ما راه خود را پیدا کرده‌ایم و بار اصلی حرکت در مسیر پیشرفت بر دوش دانشمندان عزیزمان است. 


  وحیدی درباره تبلیغات منفی دشمن درباره برنامه‌های اقتصادی دولت هم گفت: جریاناتی در خارج و بخشی هم در داخل تلاش وافری دارند که نشان دهند سیاست‌های اقتصادی دولت به نفع مردم نیست در حالی که در بلندمدت معلوم می‌شود این برنامه‌ها به نفع مردم و راه نجات اقتصاد کشور است. 


  وی با بیان این‌که اقتصاد کشور باید از بن‌بست‌های ایجاد شده نجات یابد، در تبیین برنامه‌های اقتصادی دولت برای اصلاحات در این حوزه توضیح داد: دولت در ابتدا فرصت کافی برای تبیین سیاست‌های خود نداشت اما مردم به مرور و پیوسته با سیاست‌های دولت آشنا و نسبت به آن اقناع می‌شوند و هر چه جلوتر می‌رویم اعتماد عمومی هم بیشتر می شود و مردم توجه بیشتری به این سیاست‌ها خواهند کرد.


 • دیدگاهی بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *