اسدی سعی می کنم فراری باشم

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در واکنش به اجتناب از مصاحبه و دوری از هیاهوی مطبوعات گفت: من از مصاحبه فراری هستم و دوست دارم برای فوتبال و خانواده‌ام وقت بگذارم. امروز هم مجبور بودم صحبت کنم و سعی می‌کنم از دست شما فراری باشم.


به گزارش ایسنا، رضا اسدی، بازیکن تیم‌ملی فوتبال در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) ملی‌پوشان اظهار کرد: امروز به تمرینات اضافه شدیم و اردو استارت خورده است. می‌خواهیم اردوی خوبی داشته باشیم تا در تورنمنتی که برای هدف بزرگترمان است، حضور داشته باشیم.


او افزود: خدا را شکر شرایط خوبی داشته‌ام. بحث تیم‌ملی خیلی فرق می‌کند و بحث ملی است. این موضوع خیلی مهم است و هر کسی این لباس تنش است باید تلاش کند تا دل میلیون‌ها نفر را شاد کند.


بازیکن تیم‌ملی در پاسخ به این سوال که آیا بازی در تورنمنت کافا (که ایران با افغانستان و قرقیزستان همگروه است) می‌تواند به هماهنگی ایران برای حضور در جام ملت‌ها کمک کند، توضیح داد: بازی تدارکاتی با تیم‌های بزرگ خیلی مهم است. من بیشتر به این فکر می‌کنم که تاکتیکی که مربی از بازیکن می‌خواهد، بازیکن بتواند درک و اجرا کند. در این صورت حتی در بازی‌های کوچک‌تر هم می‌توان به هماهنگی رسید. مهم این است که چیزی که کادر فنی می‌خواهد اجرا شود. به همین دلیل فکر نمی‌کنم بازی نکردن با تیم‌های بزرگ مساله‌ساز شود.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا
لینک مطالب دیگرآموزش چاپ و بسته بندی توسط حامد ایرانپور

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *