اهدای مدال قهرمانی پارالمپیک جهانی به خانواده شهید ابوالفضل بهرام پور

ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان گفت: سجاد محمدیان نایب قهرمان مسابقات پارالمپیک جهان با حضور در منزل شهید مدافع امنیت ابوالفضل بهرام‌پور، مدال پرافتخار خود را تقدیم این شهید امنیت کرد.


سردار یحیی الهی پنجم مرداد ماه با حضور در منزل شهید مدافع امنیت شهید ابوالفضل بهرام‌پور ضمن تسلیت ایام سوگواری آل‌الله و تقدیر از مدیرکل ورزش و جوانان و ورزشکاران و پهلوانانی که در این مراسم حضور دارند، اظهار کرد: این ایام که متعلق به سید الشهدا(ع) و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و ما شیعیان و پیروان اهل بیت درس گرفته از مکتب آقا امام حسین (ع) هستیم و این جوشش و درس گرفتن در بین آزادمردان و جوانان و پهلوانان قطعا یک رنگ و بوی خاصی دارد.


وی گفت: امروز درجمع خانواده معظم شهید بهرام‌پور حضور پیدا کردیم تا ضمن تکریم، یادی کنیم از شهدا، ما هر چه داریم مدیون شهدائیم، اگر جایگاهی، نام و نشانی داریم، امنیت و آرامشی داریم مرهون خون این عزیزان است و بالاترین درسی که از مکتب آقا امام حسین (ع) می توانیم بگیریم درس از خود گذشتگی، ایثار و شهادت است.


الهی با بیان اینکه بنده سال‌ها این افتخار را داشتم که در محضر شهدا چه در دوران دفاع مقدس و چه الان که به‌عنوان خدمتگزار مردم در لباس مقدس و سنگر انتظامی هستم، از نزدیک شاهد بودیم که روزانه شهدایی را در راستای امنیت و آسایش مردم تقدیم می‌کنیم، گفت: این عزیزان جان عزیز خود را در راستای امنیت مردم در طبق اخلاص گذاشتند.


فرمانده انتظامی لرستان افزود: شهدا از همه چیز خود گذشتند و به خوبی می‌دانستند در این معرکه‌ای که گام نهادند ممکن است برگشتی نباشد و اینان به راستی الگو و نماد غیرت و از خودگذشتگی هستند.


وی خاطرنشان کرد: بالاترین مؤلفه بعد از قهرمانی، پهلوانی است، کسی که از نظر جسمی قوی می‌شود ولی یک روح بزرگ و قوی دارد و به پهلوان تبدیل می‌شود و اینگونه حرکت‌های شما قهرمانان و پهلوانان هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری است که برای خودمان می‌کنیم.


الهی ادامه داد: به فرموده ولی امر مسلمین جهان امام خامنه‌ای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا فضیلتش کمتر از شهادت نیست.


این مقام ارشد انتظامی لرستان خطاب به پهلوان سجاد محمدیان گفت: بنده تبریک می‌گویم به این برادر ورزشکار و قهرمان در مجموعه ورزش و جوانان استان که همه بارها شاهد بودیم قهرمانان و پهلوانان با روحیه از خود گذشتگی، به محض دریافت مدال پرافتخار قهرمانی بر اساس ادای دینی که به شهدا دارند مدال خود را تقدیم شهدا می‌کنند.


وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از این حرکت و روحیه پهلوانی و اخلاقی سجاد محمدیان برای تمامی ورزشکاران آرزوی موفقیت روز افزون کرد.


در ادامه این دیدار سید آرش قیاسیان، مدیرکل ورزش و جوانان لرستان ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسن(ع) و یاران باوفایش و تقدیر از حضور سردار الهی و همکاران صدیق و زحمت کش انتظامی استان اظهار کرد: در روز تاسوعای حسینی در منزل شهید مدافع امنیت شهید ابوالفضل بهرام‌پور حضور یافتیم تا تکریمی کنیم جایگاه شهدا ، بالاخص شهید والامقام ابوالفضل بهرام‌پور که یکی از شهدای شاخص عرصه دفاع از امنیت ملی کشور هستند و به خود می‌بالیم که این خانواده معزز چنین فرزندی را تقدیم کردند.


قیاسیان گفت: ما نیز به رسم ادب با حضور مربیان،  پیشکسوتان، قهرمانان و پهلوانان و بسیج ورزشکاران و به ویژه پهلوان سجاد محمدیان قهرمان مسابقات جهانی پارالمپیک و آقای بهرامی مربی پرتلاش ایشان، در روز تاسوعای حسینی  وظیفه خود دانستیم خدمت خانواده این شهید والامقام برسیم تا ضمن تکریم از خانواده‌های معظم شهدا بگوییم که قهرمانان و پهلوانان واقعی ما شهدا هستند و ما درس گرفته از مکتب آقا امام حسین(ع) و این شهدا هستیم.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز
لینک مطالب دیگرآپادانا پدیدهلینک مطالب دیگرآیا لیزر موهای زائد خوبه؟ همه چیز در مورد آن

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *