بیاتی در طول دو سال گذشته تعامل خوبی بین مجلس و دولت بود

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با اشاره به تعامل شکل‌گرفته بین مجلس و دولت، تاکید کرد: دولت و مجلس باید با عمل به وظایف خود، در کنار یکدیگر در پیشبرد احکام کشور موثر واقع شوند.


ولی الله بیاتی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به فرا رسیدن هفته دولت و تعامل بین مجلس و دولت در طول دو سال گذشته، بیان کرد: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی و شهید باهنر، هفته دولت را به دولتمردان تبریک می گویم. هفته دولت فرصتی است تا دولت بتواند گزارش عملکرد خود را به مردم ارائه کند. عملکردی که در طول یکسال انجام شده است. نکته ای که مهم است، الگو گرفتن از دولت شهید رجایی و شهید باهنر به عنوان دولت های مردمی است.


وی در ادامه اظهار کرد: روحیه خدمت به مردم در هفته دولت باید به عنوان الگویی برای همه دولتمردان قرار گیرد تا در خدمت مردم باشند. مجلس با دولت همسو است اما این همسویی به این معنا نیست که ما منافع مردم را در نظر نگیریم. مجلس به عنوان قوه مقننه باید بر عملکرد دولت که قوه مجریه است، نظارت کند.


نماینده مردم تفرش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت و مجلس باید با عمل به وظایف خود، در کنار یکدیگر در پیشبرد احکام کشور موثر واقع شوند. در طول دو سال گذشته تعامل خوبی بین مجلس و دولت بود. مجلس با دولت کاملا هماهنگ عمل کرد. درخواست های دولت در قالب لوایح در مجلس دنبال شده است. مجلس با تصمیمات خود به دولت کمک زیادی انجام داده است.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *