جهانبخش اگر موفقیت تیم ملی مهم است راهی جز با هم بودن نمی شناسم

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید رسیدن به هدف اصلی در جام ملتهای آسیا به جز اتحاد و با هم بودن به دست نمی‌آید.


به گزارش ایسنا، علیرضا جهانبخش در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال درباره حضور در تورنمنت اردن اظهار کرد: تیمهای حاضر در این تورنمنت به لحاظ شکلی به تیمهای همگروه ما در جام ملتهای آسیا نزدیک هستند و این احتمال وجود دارد که در مراحل بالایی جام ملتهای با تیمهایی که در این تورنمنت حضور دارند، رودرو شویم بنابراین حضور در تورنمنت اردن می‌تواند به آمادگی و هماهنگی ما کمک کند.


او درباره دیدار فردای ایران برابر قطر در مسابقه نهایی تورنمنت اردن نیز گفت: همانطور که در بازی اول با تمام توان حاضر شدیم، در بازی با قطر هم با توان کامل بازی خواهیم کرد. این بازی از دو جهت برای ما مهم است، یک اینکه می‌توانیم با تیم خوبی مثل قطر بازی کنیم و دو اینکه این بازی می‌تواند به هماهنگ‌تر شدن ما برای حضور در جام ملتهای آسیا کمک کند.


جهانبخش درباره آخرین شرایط تیم ملی در فاصله ٩٠ روز تا شروع جام ملتهای آسیا گفت: چند اردوی خیلی خوب را در این مدت پشت سر گذاشته‌ایم و تیم اردو به اردو با کادر جدید هماهنگ‌تر شده است. فرصت زیادی تا شروع جام ملتهای آسیا نداریم، بنابراین باید از تک تک لحظاتی که داریم نهایت استفاده را برای کسب هماهنگی بیشتر ببریم.


بازیکن تیم ملی در ادامه به نزدیکی تا شروع رقابت‌های جام ملتهای آسیا اشاره کرد و افزود: همانطور که گفتم فرصتی تا این مسابقات نمانده. هدف ما در تیم ملی مشخص است، غیر از این هدف که در تیم ملی برای خودمان ترسیم کرده‌ایم دنبال چیز دیگری نیستیم. می‌خواهیم کاری کنیم تا مردم خوشحال شوند. هر کس برای رسیدن به این هدف می‌تواند کنار ما باشد، ما هم دست‌مان را دراز می‌کنیم. در فوتبال همیشه نظرات مثبت و منفی درباره تیم‌ها وجود دارد و نمی‌شود انتظار داشت همه از یک تیم تعریف و تمجید کنند اما این انتظار می‌رود که جدا از همه اختلاف سلیقه‌ها اگر ایراد و انتقادی وجود دارد، این انتقادها سازنده و برای رفع مشکلات باشد و هدف دیگری را دنبال نکند. اگر موفقیت تیم ملی مهم است، راهی جز اتحاد نمی‌شناسم و امیدوارم در این فاصله کم همه بتوانند به حفظ فضای خوب و آرامی که در تیم ملی شکل گرفته کمک کنند.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیمبازسازی پوست
بیشتر بخوانیمآیا لیزر موهای زائد خوبه؟ همه چیز در مورد آن

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *