جهانبخش به ترکمنستان می رسد

سرمربی فاینورد تاکید کرد علیرضا جهانبخش آماده نیست و به دیدار با هیرنفین نمی‌رسد ولی به نظرش در اردوی تیم ملی ایران برای دیدار با ترکمنستان حضور خواهد داشت.


به گزارش ایسنا، فاینورد، آنتونی میلامبو و علیرضا جهانبخش را برای دیدار روز یکشنبه برابر هیرنفین در اختیار نخواهد داشت. آرنه اسلات، سرمربی تیم فوتبال فاینورد، با اشاره به غیبت جهانبخش گفت: علیرضا جهانبخش برای بازی با هیرنفین  آمادگی لازم را ندارد.


جهانبخش که پیش از این به دلیل مصدومیت دو دیدار گذشته لیگ هلند را از دست داد، همچنان با تیمش تمرین نمی‌کند.  اسلات انتظار دارد که جهانبخش به تیم ملی ایران دعوت شود.


سایت هلندی fcupdate نوشت: فاینورد که با ۱۰ امتیاز اختلاف نسبت به آیندهوون صدرنشین در رده دوم جدول رده‌بندی لیگ هلند ایستاده است، ۹ بازی فرصت دارد تا بتواند این اختلاف امتیاز را جبران کرده و همانند فصل قبل عنوان قهرمانی را به دست بیاورد.


تیم ملی فوتبال ایران که در جام ملت‌های آسیا به جمع چهار تیم پایانی راه یافت، باید در اولین دیدارش بعد از پایان این رقابت‌ها در خانه به مصاف تیم ملی ترکمنستان برود و در ادامه دیدار برگشتش را برابر این تیم انجام دهد.


ایران با چهار امتیاز از دو بازی و به دلیل تفاضل گل بهتر در صدر جدول رده‌بندی انتخابی جام جهانی در آسیا قرار دارد.


گروه E


۱- ایران – ۴ امتیاز


۲- ازبکستان – ۴ امتیاز


۳- ترکمنستان – ۱ امتیاز


۴- هنگ‌کنگ – ۱ امتیاز

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *