حادثه تروریستی کرمان عاشورایی دیگر را ترسیم کرد

ایسنا/مازندران دبیر ستاد امر به‌معروف و نهی‌از منکر به حوادث تاریخی گذشته با موضوع اتفاقات حال حاضر پرداخت و حادثه تروریستی کرمان را عاشورایی دیگر عنوان کرد.


حجت‌الاسلام طاهری آکردی، سه‌شنبه ۱۹ دی در مراسم بزرگداشت شهدای جبهه مقاومت که در سالن اجتماعات شعبه ۲ تامین اجتماعی شهرستان ساری برگزار شد، ضمن تبیین سیره، سبک زندگی شهداء، بصیرت، دفاع از ولی‌فقیه و آرمان‌های انقلاب، اظهار کرد: شهداء مکتب حاج قاسم سلیمانی را الگوی خود قرار دادند.


وی افزود: جنگ بین حزب‌الله و جند شیاطین از اول بوده و ادامه خواهد داشت. چه خوب است که انسان با تاسی از سیره عملی شهداء بتواند دین خدا را به‌موقع و در زمان نیاز و تبعیت محض از امام زمانش، یاری دهد.


حادثه تروریستی کرمان عاشورایی دیگر را ترسیم کرد


طاهری آکردی به حوادث تاریخی گذشته با موضوع اتفاقات حال حاضر پرداخت و حادثه تروریستی کرمان را عاشورایی دیگر عنوان کرد.


دکتر کاظمی‌نیا، مدیر درمان تامین اجتماعی استان مازندران نیز با مهم خواندن پیروی از مکتب سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، تاکید کرد: در شرایط پیچیده سیاسی امروز دنیا که جریان فاسد غرب به سرکردگی آمریکا و فرزند ناخلفش رژیم غاصب صهیونیستی، با استفاده از آخرین ابزارها و ترفندهای تبلیغاتی سعی در توجیه اقدامات خبیثانه خویش در منطقه دارد، لازم است در زمینه جهاد تبیین، عملکرد محور مقاومت و سرداران بزرگ آن و در رأس آنها شهید حاج قاسم سلیمانی، برای جامعه بازگو و روشنگری شود.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *