در آکادمی استقلال نماندم چون نمی خواستم به هرکاری تن دهم در ملاثانی

ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال آبی پوشان استقلال ملاثانی گفت: از روز اول درباره موضوعات مختلف با مسوولان باشگاه صحبت کردم و دلگرم شدم؛ قول گرفتم بتوانم به صورتی پیش برویم که تیم را سالم سازی کنیم.


به گزارش ایسنا، آرش برهانی امروز ۲۰ مردادماه در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهارکرد: خوشحالم که در خوزستان هستم. در ورزشگاه تختی خاطرات خیلی خوبی دارم و این جا را چون استقلالی بودیم، پایگاه خودمان می دانستیم.


وی با بیان این که خوشحالم  امسال با تیم ریشه دار استقلال ملاثانی هستم، گفت: این تیم احترام و شخصیت دارد و با هرکسی مشورت کردم از آن به نیکی یاد کردند و خوشحالم جایی هستم که جزو تیم های ریشه دار است. خوزستان مردمی خونگرم دارد که باعث پیشرفت خیلی از همکاران من بوده است و ان شاالله فصل خوبی را شروع کنیم. 


سرمربی تیم فوتبال استقلال آبی پوش ملاثانی در پاسخ به سوالی درباره همکارانش در کادرفنی، خاطرنشان کرد: همکارانی برای حضور در کادرفنی در ذهنم است که بعد از قطعی شدن هیات مدیره و تصمیم گیری در این زمینه، معرفی خواهند شد تا بتوانیم  به جوانان این جا کمک کنیم. ممبینی آنالیزور من است که پیگیر و فنی است و عزیز زاده هم از قبل با هم بودیم که درک خوبی از هم داریم.  البته کسانی که به کار اشراف دارند، در کنار من خواهند بودند. 


وی بیان کرد: قرار است با کمک استاندار خوزستان که پای کار و فوتبالی است، مشکلاتی چون بسته بودن پنحره باشگاه حل شود. من هم به حل شدن این مشکل خوش بین هستم. 


وی گفت: صحبت درباره برخی مسایل مدیریتی است. اما تعجب می کنم ملاثانی که این همه استعداد و پتانسیل دارد، آکادمی ندارد و تنها یک تیم امید دارد که اصلا به دلایلی نمی توان از آن ها استفاده کرد. 


برهانی با اشاره به برخی مشکلات باشگاه، عنوان کرد: باشگاه تا الان یک حسابرس نداشته است. این شرایط در شان آقایان حمیدی و بوستانی و این تیم پر طرفدار نیست. این باشگاه چارت ساده اداری هم ندارد و تازه می خواهند مدیر اجرایی، حسابرس و هیات مدیره را انتخاب کنند.


وی ادامه داد: سید حمزه حسینی، مدیرعامل باشگاه فوتبالی است و با یکدیگر جلسه خوب با استاندار داشتیم و او یکسری راهکارها داد تا از پتانسیل خوب شرکت ها استفاده کنیم. یک آژانس گردگشری هم وجود دارد که قرار است به واسطه آن درآمدزایی و مشکلات را حل کنیم. به هر حال مشکلات باعث شده بود، شخصیت تیمی زیر سوال برود. یکسری چیزها می شنوم که در فوتبال منطقه مان هم نشنیده بودم. آقای حمیدی پای کار است که مشکلات را به کمک آقایان علیزاده و حسینی حل کنیم و یک تیم با شخصیت داشته باشیم. 


سرمربی تیم فوتبال آبی پوش استقلال ملاثانی در واکنش به سوالی که در گذشته برخی برای این تیم تصمیم می گرفتند و حتی ترکیب را انتخاب می کردند، گفت: قبل از این که به این تیم بیایم با دوستان قابل اعتمادم صحبت کردم و ریز و درشت تیم را می دانم اما این که مدیر در ترکیب دخالت داشته است را نمی دانم.


وی در ادامه با بیان این که ۱۸ روز به آغاز مسابقات مانده است و هنوز تیم را نبستیم، افزود: اولویت من انتخاب بومی ها است ولی شاید در هفته های اول لیگ به مشکلاتی بخوریم ولی به هر کاری تن نمی دهم.


برهانی بیان کرد: از روز اول درباره موضوعات مختلف با مسوولان باشگاه صحبت کردم و دلگرم شدم. قول گرفتم بتوانم به صورتی پیش برویم که تیم را سالم سازی کنیم و در این راستا رو روی کمک هواداران خیلی حساب کرده ام. 


وی با بیان این که برخی خود را در این تیم بزرگ تر از اسم ملاثانی می داند و این آفت است، گفت: یک بازیکن و مسوول نمی تواند این حق را به خود بدهد که خود را بزرگتر از ملاثانی بدانند. 


سرمربی تیم فوتبال استقلال آبی پوش ملاثانی با بیان اینکه برای سرمربیگری با چهار تیم صحبت کرده بودم، عنوان کرد: از آکادمی استقلال به خاطر یکسری موضوعات بیرون آمدم زیرا نمی خواهم به هر چیزی تن بدهم. یعنی دوست نداشتم با هر شرایطی کار کنم. 


برهانی در واکنش به سوالی درباره تغییر نام باشگاه، گفت: من فکر می کنم به خاطر ثبت شرکت ها این تغییر نام صورت گرفت. 


وی با بیان این که این تیم برای مردم ملاثانی است، ادامه داد: مردم ملاثانی جو صمیمی دارند و وقتی در جمع آن ها حضور پیدا کردم، اصلا حس نکردم اولین بار است که در آن شهر حضور پیدا می کنم. 


سرمربی تیم فوتبال استقلال آبی‌پوش ملاثانی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چند نفر از بازیکنان فصل گذشته امسال با تیم خواهند بود؟ گفت: بازیکنانی که برای تیم زحمت کشیدند و صادقانه کار کردند، دوست دارم با تیم باشند و تیم متعلق به آن ها است اما یکسری مشکلات از قبل بوده است و یکسری درخواست ها دارند که به من مربوط نمی شود. اکنون خودم نمی دانم چند نفر از بازیکنان فصل قبل را می توانم داشته باشم. در باشگاه به روی آن ها باز است و این جا خانه خودشان است. اما نمی دانم چه تعداد بازیکن فصل قبل با ما خواهند بود. 


وی افزود: چند روز تا بازی ها مانده است و باید تیمی ببندیم که آبرومندانه و خوب شروع کنیم؛ ضمن این که پنج شش بازی اول لیگ یک برای ما حکم بازی های تدارکاتی خواهند داشت. 


برهانی درباره کسر سه امتیاز منفی از این تیم به دلیل حضور نیافتن در یکی از بازی‌های فصل گذشته عنوان کرد: قرار است این مشکل حل شود و آقای طالقانی رییس هیات فوتبال خوزستان هم قرار است این مشکل را پیگیری کند و آقای تاج نیز قول مساعدت را داده است. 

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیمبازسازی پوست
بیشتر بخوانیمآیا لیزر موهای زائد خوبه؟ همه چیز در مورد آن

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *