رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرمانده کل قوا هتک حرمت به قرآن را محکوم

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در محکومیت اقدام موهن هتک حرمت به قرآن کریم بیانیه‌ای صادر کرد.


به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش متن بیانیه به این شرح است:


وَلَقَدِ اسْتُهْزِئَ بِرُسُلٍ مِنْ قَبْلِکَ فَأَمْلَیْتُ لِلَّذِینَ کَفَرُوا ثُمَّ أَخَذْتُهُمْ ۖ فَکَیْفَ کَانَ عِقَابِ     (رعد ۳۲)
با کمال تاسف بار دیگر جهان در قرن به اصطلاح آزادی شاهد رفتار سخیف، خیانت‌آمیز و دور از انسانیت سرویس‌های جاسوسی غرب با حمایت دولت سوئد شد. فاجعه‌ای که بستر و شرایط لازم برای هتک حرمت به ساحت مقدس قران کریم،  پیامبر اکرم(صلی الله علیه وآله)، و مقدسات امت اسلامی را فراهم ساخت. 
اگر در توهین‌ها و هتک حرمت‌های سنوات گذشته به ساحت مقدس قرآن و پیامبر عظیم الشان اسلام آحاد حکام کشورهای اسلامی و بویژه سازمان کنفرانس اسلامی همراه با امت اسلام با قدرت جلوی این اقدامات شکست خورده می ایستاد؛ در ایام حجّ که دل های قریب به 2 میلیارد مسلمان متوجه خانه خدا و بیت الله الحرام است جهان اسلام شاهد جری شدن و آتش زدن کتاب الله نمی گشت.
تکرار این حرکات قبیح و اهانت سازمان یافته به ساحت قرآن کریم با پشتیبانی امپراتوری رسانه غرب و در ادامه جنگ ترکیبی دشمن و با مجوز رسمی و پشتیبانی دولت سوئد، که جهت القاء و تقابل بین ادیان الهی ارزیابی می‌شود، به مصداق آیه شریفه «یریدون لیطفئوا نور الله بافواههم و الله متم نوره و لو کره الکافرون» نشان از اوج استیصال و سرافکندگی غرب و تفکر معنویت ستیز ایشان و مقابله با فرهنگ ناب اسلامی و بیانگر درماندگی غرب در مواجهه با منطق مستحکم و استدلال قوی و ترس و وحشت نظام سلطه از برآوردهایش درخصوص موج گسترده گرایش به اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه وآله)، در دنیا علی الخصوص کشورهای اروپایی است.
این نوع برخورد گزینشی غرب با اسلام و با حقایق در نگاه آنان به هلوکاست بر آحاد آزاداندیشان جهان مانند صبح صادق مشخص است. و نوید ظهور آخرین ذخیره الهی را در دل آزادگان جهان روشن نموده است.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *