رشیدی استقلال برنده داربی می شود قایدی یک استثناء در ایران

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: پیشکسوتان استقلال از عملکرد علی فتح‌الله‌زاده در این باشگاه که باعث به وجود آمدن مشکلات جدی برای استقلال شده، به شدت گلایه دارند.


منصور رشیدی در گفتگو با ایسنا، درباره پیروزی پرگل استقلال مقابل هوادار در هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال ایران که با حساب ۶ بر یک تمام شد، اظهار کرد: خوشبختانه استقلال روند بسیار خوبی را طی می‌کند و چند هفته‌ای است که در مسیر بسیار خوبی قرار گرفته است. امروز دیگر واقعا شاهکار کردند و بازی زیبا و پرگلی را به نمایش گذاشتند. از خط دفاع تا هافبک‌ها و حمله همه خوب و هماهنگ بودند و تماشاگران از بازی تیم محبوبشان لذت بردند.


پیشکسوت باشگاه استقلال با تمجید از بازی مهدی قایدی و بازگشت او به دوران اوج، گفت: قایدی در فوتبال ایران یک استثناست. او بازیکنی است که می‌تواند نتیجه بازی را تغییر دهد. امیدوارم قایدی همچنان به روند رو به رشد خود ادامه بدهد. زمانی که او از امارات بازگشته بود دوران خوبی را طی نمی‌کرد و بسیاری از کارشناسان از جمله خود من نسبت به بازی او انتقاد داشتیم اما از اینکه او هر هفته بهتر از قبل می شود و به استقلال کمک می‌کند خیلی خوشحالیم.


وی درباره در پیش بودن داربی پایتخت، خاطرنشان کرد: هر دو تیم در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و آماده این بازی هستند.استقلال به برد بسیار خوبی دست یافت و انگیزه بالایی برای این دیدار دارد. در سوی مقابل نیز پرسپولیس در کرمان ۳ بر یک از سد مس گذشت و به ۳ امتیاز شیرین این بازی رسید. آماده بودن هر دو تیم نوید یک بازی زیبا و تماشاگر پسند را می‌دهد. امیدوارم شاهد یک بازی خوب و جوانمردانه از هر دو تیم باشیم و این بازی با برد تیم محبوب ما استقلال به پایان برسد.


رشیدی درباره پیش‌بینی خود از نتیجه داربی، گفت: به نظر من استقلال با توجه به شرایط خوبی که دارد با اختلاف یک گل به برتری خواهد رسید. هر دو تیم در وضعیت خوبی هستند اما شرایط استقلال بهتر از تیم حریف است.


پیشکسوت استقلال درباره تغییرات مدیریتی در استقلال و مشکلات پیش آمده در دوره مدیران قبلی این باشگاه، خاطرنشان کرد: مشکلات مدیریتی در باشگاه استقلال نیز گوشه‌ای از سوء مدیریت و مشکلات این حوزه در کل کشور و قطره‌ای از دریای مشکلات موجود است. این مشکل باید از پایه حل شود تا دیگر شاهد این قبیل اتفاقات تلخ نباشیم.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا
لینک مطالب دیگرراهنمای خرید دمپایی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *