سربازان گمنام امام زمان عج سبب تثبیت امنیت کشور هستند

تهران -ایرنا_ نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای با تبریک هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)، آنها را سبب ایجاد و تثبیت امنیت کشور برشمردند.


 به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، در نشست علنی روز سه‌شنبه (۲۴ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی، بیانیه ۱۷۳ نفر از نمایندگان مجلس به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) را قرائت شد. 


در این بیانیه آمده است: فرا رسیدن ایام میلاد باسعادت حضرت بقیه الله اعظم و هفته گرامیداشت مقام سربازان گمنام امام زمان (عج) که در لسان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی به این عنوان مفتخر گردیده‌اند را به محضر مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای مدظله العالی و سنگرنشینان پایگاه عظیم مبارزه و جهاد در وزارت اطلاعات صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم.


۱۷۳ نماینده مجلس در این بیانیه تاکید کردند: دشمنان قسم خورده اسلام و ایران به سرکردگی شیطان بزرگ و رژیم غاصب و کودک کش رژیم صهیونیستی همواره درصدد هستند تا با نقشه‌های شوم خود مانع آرامش و امنیت ایران اسلامی گردند که در این بین با عنایات الهی و مجاهدت‌های خاموش سربازان گمنام امام زمان (عج) در گام دوم انقلاب و در راستای تحقق شعار ایران قوی در سایه دولت مردمی تمامی ترفندها و نیرنگ‌های آن‌ها یک به یک خنثی و نقش بر آب شده است.


 نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این بیانیه خاطرنشان کردند: با توجه به شرایط کنونی کشور و توطئه‌های دشمنان مراتب تشکر و قدردانی خود را از زحمات سربازان گمنام امام زمان (عج) در ایجاد و تثبیت امنیت اعلام داشته و توفیقات روز افزون آن ها را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت داریم و به روان پاک گمنامان شهید درود می‌فرستیم.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40