سمپوزیوم بین المللی کاربرد تصویربرداری در تحقیقات پیش بالینی

ششمین سمپوزیوم بین‌المللی کاربرد تصویربرداری در تحقیقات پیش‌بالینی با همکاری دانشگاه‌های داخلی و خارجی در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.


به گزارش ایسنا، ششمین سمپوزیوم بین‌المللی کاربرد تصویربرداری در تحقیقات پیش‌بالینی به همراه دو رویداد مهم گردهمایی متخصصین فیزیک پزشکی و گردهمایی دانشجویان رادیولوژی به مناسبت روز جهانی فیزیک پزشکی و رادیولوژی در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد.


این سمپوزیوم بین‌المللی با همکاری دانشگاه‌های معتبر داخلی و خارجی در روزهای ۱۷ و ۱۸ آبان ماه ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود. 


ارائه‌ به‌روزترین اطلاعات، تبادل افکار متخصصین، توسعه و ترویج و معرفی تکنولوژی‌های برتر مرتبط با این حوزه در داخل و خارج کشور از اهداف این سمپوزیوم است. در این رویداد بیش از ۲۶ سخنران داخلی و خارجی از کشورهای مختلف آخرین و به‌روزترین دستاوردهای خود را ارائه خواهند داد و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت حضوری و مجازی از این مباحث استفاده کنند. در حاشیه این سمپوزیوم روز ۱۷ آبان ماه به مناسبت روز جهانی فیزیک پزشکی و روز ۱۸ آبان ماه به مناسبت روز جهانی رادیولوژی، دو گردهمایی مهم با حضور اساتید برتر این حوزه برگزار خواهد شد. 


پرتودرمانی، قلب و عروق، داروسازی، دندانپزشکی، رادیولوژی، تغذیه، فیزیک پزشکی، علوم آزمایشگاهی، علوم پایه، دامپزشکی و اخلاق پزشکی از مخاطبان این رویداد علمی به شمار می‌رود.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز
لینک مطالب دیگرراهنمای خرید شیرآلات توکار بصورت اینترنتی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *