شروع سخت سامورایی ها در والیبال انتخابی المپیک

تیم ملی والیبال ژاپن به سختی فنلاند را در رقابت‌های انتخابی المپیک شکست داد.


به گزارش ایسنا، درجریان روز اول مسابقات انتخابی المپیک، دو تیم والیبال ژاپن و فنلاند به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی سخت ۳ بر ۲ سامورایی‌ها همراه بود. ژاپن در پنج ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۵، ۲۵ بر ۲۷، ۱۹ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۱۲ به پیروزی دست یافت تا ضمن از دست دادن یک امتیاز، پیروز اولین بازی خود در رقابت‌های انتخابی المپیک باشد.


ژاپن در این رقابت ۵۴ حمله موفق داشت و این درحالی بود که فنلاند ۵۰ امتیاز در حمله کسب کرد. فنلاند در دفاع ۱۳ امتیاز به دست آورد و ژاپن در این بخش ۶ پوئن کسب کرد تا فنلاند در این زمینه تیم برتر میدان باشد. در بخش سرویس، ژاپن ۱۴ امتیاز و فنلاند ۵ امتیاز به دست آوردند. ژاپن از اشتباهات فنلاند ۳۵ امتیاز کسب کرد و این درحالی بود که فنلاند از اشتباهات سامورایی‌ها ۲۸ امتیاز به دست آوردند.


در دیگر دیدارهای این رقابت‌ها، بلغارستان قاطعانه با نتیجه ۳ بر صفر چین میزبان را مغلوب کرد. این بازی در ۳ ست و به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۴ به سود بلغارستان پایان یافت.


۲۴ تیم شرکت کننده در مسابقات گروه مردان در سه گروه زیر به مصاف یکدیگر خواهند رفت:


گروه اول: برزیل (میزبان)، ایتالیا، ایران، کوبا، اوکراین، آلمان، جمهوری چک و قطر


گروه دوم: ژاپن (میزبان)، آمریکا، اسلوونی، صربستان، ترکیه، تونس، مصر و فنلاند


گروه سوم: چین (میزبان)، لهستان، آرژانتین، هلند، کانادا، مکزیک، بلژیک و بلغارستان


به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران که در بازی‌های آسیایی هانگژو عنوان قهرمانی را به دست آورد، پس از اتمام مسابقات آسیایی، بلافاصله راهی برزیل شد و سرانجام پس از سفری تقریبا ۶۰ ساعته به برزیل رسید. تیم ملی والیبال ایران در کشور برزیل به ترتیب به مصاف آلمان، اوکراین، قطر، جمهوری چک، ایتالیا، برزیل و کوبا خواهد رفت.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیمبازسازی پوست
بیشتر بخوانیمآیا لیزر موهای زائد خوبه؟ همه چیز در مورد آن

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *