شکست پرسپولیس برابر سپاهان در نیمه نخست

تهران- ایرنا- تیم فوتبال پرسپولیس در نیمه نخست دیدار برابر سپاهان با یک گل شکست خورد.


به گزارش ایرنا، در آخرین دیدار از هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۲۱:۵۰ امشب شنبه در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان با قضاوت بیژن حیدری به مصاف سپاهان رفت که این دیدار در نیمه نخست با برتری یک بر صفر شاگردان محرم نویدکیا خاتمه یافت.


به دلیل اختلافات و درگیری هایی که در بازی فصل گذشته این تیم رخ داد، تیم‌ها از میزبانی مقابل یکدیگر محروم هستند و به همین خاطر پرسپولیس در سیرجان از سپاهان میزبانی می‌کند.


دیدار رفت دو تیم نیز در اراک برگزار شد که در آن مسابقه پرسپولیس با یک گل زرد پوشان اصفهانی را شکست داد.


پرسپولیس برای اینکه هنوز امیدهای اندکش را برای قهرمانی زنده نگه دارد، به سه امتیاز این دیدار نیاز مبرم دارد. از طرفی سپاهان نیز برای این که شانس نایب قهرمانی داشته باشد دنبال امتیازات این دیدار است.


سپاهان در شرایطی به استقبال این دیدار رفت که در پوستر معرفی این بازی از سه بازیکن سابق پرسپولیس یعنی فرشاد احمدزاده سروش رفیعی و شهریار مغانلو استفاده کرده بود تا استارت کری‌خوانی را پیش از آغاز مسابقه، زده باشد.


پرسپولیس در این دیدار وحید امیری، فرشاد فرجی، عیسی آل کثیر را به خاطر مصدومیت در اختیار ندارد. یحیی گل‌محمدی هم به خاطر محرومیت در این دیدار از روی سکوها دیدار تیمش را تماشا کرد.


این دیدار با حدود ۸ دقیقه تاخیر آغاز شد.


اولین موقعیت جدی این دیدار در دقیقه ۹  رقم خورد جایی که ضربه بازیکن سپاهان با خوش شانسی به تیر دروازه لک برخورد کرد.


در دقیقه ۲۷، شوت بازیکن پرسپولیس با اختلاف کمی از کنار دروازه مظاهری به بیرون رفت.


در دقیقه ۳۵، سپاهانی‌ها روی ارسال از جناح چپ صاحب موقعیت شدند که ضربه محمدرضا حسینی بلوکه شد اما ضربه سرضرب و زیبای نژادمهدی در شلوغی محوطه جریمه گل نخستین بازی را به همراه داشت.


در دقیقه ۳۸، سیدجلال حسینی مصدوم شد و علیرضا ابراهیمی جای او را در ترکیب سرخپوشان گرفت.


در دقیقه ۴۰، حرکت محمدرضا حسینی و پاس در عمق او از جناج راست، شهریار مغانلو را در موقعیت گلزنی قرار داد که ضربه پای چپ را حامد لک مهار کرد.


ترکیب پرسپولیس


حامد لک، سیدجلال حسینی(۳۸ علیرضا ابراهیمی)، علی نعمتی، رامین رضاییان، علی شجاعی، میلاد سرلک، کمال کامیابی‌نیا، احسان پهلوان، مهدی ترابی، امید عالیشاه و شرزود تمیروف.


ترکیب سپاهان


رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، امید نورافکن، دانیال اسماعیلی‌فر، فرشاد احمدزاده، محمد کریمی، جلال‌الدین علی‌محمدی، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی، سجاد شهباززاده و شهریار مغانلو.


تهران- ایرنا- ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس برای دیدار مقابل سپاهان اصفهان مشخص شد.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40