فیلم های تلویزیون در پنجم فروردین ماه

فیلم های شبکه های یک، دو، سه، چهار، پنج، نمایش، کودک، امید، افق، سلامت، فراتر و ورزش در ایام نوروز، در روز پنجم فروردین ماه مشخص شدند.


به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، «های پاور»، «مرد تنهای ماه»، «تروا»، «کیمی»، «لاک پشت های جهش یافته نینجا»، «دردسرهای استعداد فراوان»، «بر فراز آسمان»، «ونوم: کارنیج وارد می‌شود»، «دیگه چه خبر»، «کتاب جنگل»، «اکسیژن»، «شش خرابکار در قطار»، «اخبارگو»، «زنده دیده شده است»، «بروبچه های رافادان (دهلیزهای قدیمی)»، «ماجراهای پینوکیو»، «شکار»، «ماشین دیوانه»، «نابخشودنی» و «اسب رویایی»، ۲۰ فیلم‌ سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن در روز پنجم فروردین هستند که از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.


شبکه یک سیما


فیلم سینمایی جدید «های پاور» به کارگردانی «هادی محمدپور»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
این فیلم داستان نقش پدافند هوایی ارتش در عملیات والفجر هشت و طرح ابتکاری شهید منصور ستاری را نمایش می دهد. 
اتابک نادری، فرزاد حسنی، علیرام نورایی، سپیده خداوردی، مهرداد ضیایی، مجید پتکی، الناز اسماعیلی، رضوان خدامی، آرمان جوکار و هادی محمدپور بازیگران فیلم سینمایی «های پاور» هستند.
**************************************************


شبکه دو سیما


فیلم سینمایی جدید «مرد تنهای ماه» به کارگردانی «ژانگ چیو»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۲۳:۰۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.


داستان این فیلم با بازی شن تنگ و ما لی؛ درباره شهاب سنگی است که از مدار جاذبه ماه خارج شده و به سمت زمین در حرکت است. مردم زمین ۸ سال فرصت دارند تا آسیب برخورد این شهاب سنگ به زمین را به حداقل برسانند.


**************************************************


شبکه سه سیما


فیلم سینمایی جدید «تروا» به کارگردانی «محمد علیزاده فرد»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.


دراین فیلم خواهیم دید: بهادر عضو سازمان مجاهدین خلق است که قصد دارد یکی از فرماندهان جبهه را ترور کند اما به اشتباه، برادر دوقلوی او را ترور می‌کند و …


لیندا کیانی، مهدی زمین پرداز، علی استادی، افسانه چهره آزاد، پیام احمدی نیا و توماج بهزاد دانشی در فیلم سینمایی «تروا» بازی کرده اند.


**************************************************


شبکه چهار سیما


فیلم سینمایی جدید «کیمی» به کارگردانی «استیون سودربرگ»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.


در خلاصه داستان فیلم با بازی سارای کو، درک دلگاودیو و ایندیا دو بوفور آمده است: کیمی نام یک دستگاه شنود دیجیتال است که دختری به نام آنجلا مکالمات ضبط شده کیمی را ترجمه می‌کند. آنجلا کارمند یک شرکت فناوری است که شواهدی را در مورد یک قتل کشف می‌کند. او هنگامی که در حال ترجمه یک فایل صوتی است، متوجه می‌شود که قتلی اتفاق افتاده است.


**************************************************


شبکه پنج سیما    


انیمیشن سینمایی جدید «لاک پشت های جهش یافته نینجا» به کارگردانی «آنت وارد و اندی سوریانو»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۹ از شبکه پنج پخش می‌شود.


در خلاصه داستان این انیمیشن با بازی بن اسچووارتز، عمر بنسون میلر و براندون میچل اسمیت آمده است: لاک پشت های نینجا متوجه شده اند که یک غریبه مرموز از آینده با یک هشدار از راه رسیده است. لئو مجبور می‌شود برادرانش رافائل، داناتلو و مایکل‌آنجلو را در مبارزه‌ای برای نجات زمین از دست گونه بیگانه وحشتناک، باخبر کند. آنها می خواهند که جلوی خراب کاری بیگانه ها را بگیرند.


**************************************************


فیلم سینمایی جدید «دردسرهای استعداد فراوان» به کارگردانی «تام گورمیکن»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۱۴:۰۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.


در این فیلم با بازی نیکلاس کیج و پدرو پاسکال خواهیم دید: نیکلاس کیج بازیگر سینما در زندگی اش مشکلات مالی زیادی  دارد ولی به او کار ندادند و او مجبور می شود برای تهیه پول در یک جشن تولد شرکت کند. او به یک ویلا دعوت می شود که شخصی به نام خاوی گودیرز صاحب آن است. خاوی قاچاقچی بزرگ اسلحه است و بعد از این که نیکلاس به آنجا می رود پلیس از وی می خواهد که برای پلیس جاسوسی خاویر را کند.


**************************************************


شبکه نمایش


فیلم سینمایی «بر فراز آسمان» به کارگردانی «سوراج برجاتیا»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۰۱:۳۰ بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.


در خلاصه داستان فیلم با بازی آمیتاب باچان، آنوپام خر و بومان ایرانی آمده است: سه دوست سالمند به نام های آمیت، مونّا و جاوید به کمپ اصلی اورست سفر می‌کنند تا آخرین آرزوی چهارمین دوست خود بوپن را برآورده کنند. مالا، نامزد سابق بوپن هم در ادامه به آن‌ها ملحق می‌شود. این سفر برای هر کدام از این افراد، فراتر از یه سفر عادی و عرصه ای برای مواجهه با مشکلاتی است که سالهاست به دوش می کشد و قدرت حل آن را ندارند که …


**************************************************


فیلم سینمایی «ونوم: کارنیج وارد می‌شود» به کارگردانی «اندی سرکیس»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۱۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.


در این فیلم با بازی تام هاردی، وودی هارلسون و میشل ویلیامز خواهید دید: ادی براک تلاش می کند تا با زندگی جدید و توانایی ابرانسانی که توسط یک موجود بیگانه در اختیارش قرار گرفته، سازگار شود و در عین حال هم بتواند به خوبی از آن استفاده کند. براک سعی می کند با یک قاتل زنجیره ای به نام کلتوس کاسدی مصاحبه کند، اما او پس از یک اعدام ناموفق از زندان فرار می کند، دوباره دست به کشتار می زند.


**************************************************


فیلم سینمایی «دیگه چه خبر» به کارگردانی «تهمینه میلانی»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۱۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.


در خلاصه داستان آمده است: رفتار و شوخی‌های فرشته، دانشجوی باهوش رشته ادبیات، موجب سوء تفاهم برای مسئولان دانشکده می‌شود. آن‌ها او را از تحصیل معلق می‌کنند. برادرش عباس، که به کار با کامپیوتر علاقه دارد، به او توصیه می‌کند که کاری پیدا کند. فرشته در یک شرکت انتشاراتی مشغول به کار می‌شود و عباس یک آدم آهنی به نام مبارک می‌سازد که …


ماهایا پطروسیان، دانیال حکیمی، زنده یاد پروین سلیمانی، جهانگیر الماسی و حمید جبلی در فیلم سینمایی «دیگه چه خبر» بازی کرده‌اند.


**************************************************


فیلم سینمایی «کتاب جنگل» به کارگردانی «جان فاواریو»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود.


در این فیلم خواهیم دید: پسر بچه ای به نام موگی که پدرش را یک ببر خونخوار کشته با حیوانات جنگل بزرگ شده و حالا که ببر سردسته گرگ ها را نیز کشته و به همه حیوانات تسلط پیدا کرده. موگی وقتی قصه کشته شدن پدرش را توسط ببر متوجه می شود با او می جنگد و او را درون قسمتی از جنگل که آتش گرفته کشانده و به درون آتش می اندازد.


**************************************************


فیلم سینمایی «اکسیژن» به کارگردانی «الکساندر آژا»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۱۷ از شبکه نمایش پخش می‌شود.


در این فیلم با بازی ملانی لوران، لورا بوجنا، ماتیو آمالریک و مالک زیدی خواهیم دید: زنی جوان بی‌آن که از گذشته چیزی به یاد آورد در محفظه‌ای به هوش می‌آید که میزان اکسیژنش در حال کاهش است و باید راهی برای خلاصی پیدا کند.


**************************************************


فیلم سینمایی «شش خرابکار در قطار» به کارگردانی «بنجامین ادوارد»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۱۹ از شبکه نمایش پخش می‌شود.


داستان این فیلم با بازی لئو دوسولیر و لینز اوتنین ژیرارد؛ درباره آنتوان پدری حدودا ۴۰ ساله است که قرار است پسر خودش و گروهی از بچه ها را برای تعطیلات به کوهستان آلپ ببرد. در ایستگاه قطار بنجامین، پدربزرگ یکی از بچه ها هم برای کمک به بنجامین با آنتوان همراه می شود. آنها بچه ها را سوار قطار می کند و خودشان بیرون از قطار منتظر یکی دیگر از بچه ها که دختری با بهره هوشی پایین است، می مانند. دختر به همراه مادربزرگش سر می رسد و بنجامین و آنتوان مشغول صحبت با مادربزرگ هستند که قطار بدون هشدار به راه می افتد و این سه نفر نیز سوار قطار اشتباه می شوند.


**************************************************


فیلم سینمایی «اخبارگو» به کارگردانی «پل گرینگرس»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.


داستان این فیلم با بازی تام هنکس؛ درباره کاپیتان جفرسون کایل کید کهنه سرباز و افسر سابق پیاده نظام در سال ۱۸۷۰ است. وی در حالی که چهار سال از جنگ گذشته برای امرار معاش از شهری به شهری دیگر می رود و برای مردمی که به دورش جمع می‌شوند اخبار روز را می‌خواند. علاوه بر اخبار، کید داستان‌های متنوعی را برای مخاطبانش نقل می‌کند؛ از شیوع بیماری مننژیت گرفته تا ساخت مسیرهای جدید قطار، که شرکت پاسیفی ریل رود آن‌ها را ساخته و میان قلمرو سرخپوستان می‌گذارد. حتی دربارۀ مردی می‌گوید که پس از مرگ دوباره زنده شده است! در راه با دختری بی پناه در سنین نوجوانی روبرو می شود که آلمانی‌تبار است اما در قبیلۀ سرخپوستی کیوا بزرگ شده است. کید تصمیم می‌گیرد او را به خاله‌اش برساند.


**************************************************


فیلم سینمایی جدید «زنده دیده شده است» به کارگردانی «برایان گودمن»، شنبه ۵ فروردین ساعت ۲۳ از شبکه نمایش پخش می‌شود.


داستان این فیلم با بازی جرارد باتلر، جیمی الکساندر و راسل هرنزبی؛ درباره ویل و لیزا زن و شوهر جوانی است که رابطه‌شان به مشکلاتی برخورده. اما طی یک سفر در میان راه لیزا ربوده می‌شود. ویل به هر دری می‌زند تا موفق به نجات او می‌شود و …


**************************************************


شبکه کودک


انیمیشن سینمایی جدید «بروبچه های رافادان (دهلیزهای قدیمی)» به کارگردانی «اسماعیل فیدان»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۱۴ از شبکـه کودک پخش خواهد شد.


در این انیمیشن خواهیم دید: عمو آرج تازه به محله لب دیوار آمده است و همزمان یک گروه برای تهیه نقشه به این محله آمده اند. آنها به دنبال نقشه محله هستند چرا که این محله روی دهلیز است و از طریق این دهلیز می توانند به موزه برسند اما …


**************************************************


شبکه امید


فیلم سینمایی جدید «ماجراهای پینوکیو» به کارگردانی «گیلرمو دل تورو و مارک گوستافسون»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۱۶:۰۰ از شبکه امید پخش خواهد شد.


این فیلم با بازی ایوان مک گرگور، دیوید بردلی و گریگوری مان؛ درباره ژپتو، پیرمرد مجسمه سازی است که هنگام کار بر اثر بمباران شهر، پسرش را از دست می دهد. غمگین و افسرده در جنگل تصمیم می گیرد از تنه درخت یک عروسک چوبی درست کند. محافظ درختان برای این که عروسک چوبی، تنهایی های پیرمرد را پر کند به پینوکیو حرکت می دهد. عروسک همراه ژپتو به شهر می رود که مردم از حرف زدن او متعجب می شوند. ژپتو که دوست دارد پینوکیو هم مثل پسرش درس بخواند او را راهی مدرسه می کند. ولی یک فرد شرور او را تشویق می کند که عروسک خیمه شب بازی شود و شهرت به دست آورد. پینوکیو نیز به شرط آن که دستمزدش برای ژپتو فرستاده شود قبول می کند. سفرهای پینوکیو با سیرک آن مرد شهر به شهر سپری می شود و …


**************************************************


شبکه افق


فیلم سینمایی جدید «شکار» به کارگردانی «لی جونگ جائه»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۱۳ از شبکه افق پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی لی جونگ جائه، گو یون جونگ و جونگ وو سونگ خواهید دید: در دهه ۱۹۸۰ مسئول واحد خارجی سازمان اطلاعات کره جنوبی با همکاری مسئول واحد داخلی از نخست وزیر کره برای جلسه ای در واشنگتن محافظت کنند. نخست وزیر مورد سوء قصد قرار می گیرد و ضارب او در تعقیب و گریز کشته می شود. رییس سازمان اطلاعات به پارک و کیم می گوید که یک جاسوس در تشکیلات نفوذ کرده و او را به عنوان دونگ لیم معرفی می کند. دو تیم تلاش می کنند تا دونگ لیم را شناسایی و دستگیر کنند و در این راه کیم و پارک به اطلاعاتی از هم می رسند.
**************************************************


شبکه سلامت (زیرنویس ویژه ناشنوایان)


فیلم سینمایی «ماشین دیوانه» به کارگردانی «نیکولاس بنامو»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۱۰:۳۰ با زیرنویس ویژه ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می شود.


در این فیلم با بازی ژوسه گارسیا، آندره داسولیر و کارولین ویگنیوس خواهیم دید: تام پزشک زیبایی است که به همراه همسر روانپزشکش، ژولیا، دخترش لیزون و پسر خردسالش نوئه، قصد رفتن به تعطیلات را دارد. تام برای این سفر خودرویی جدید خریده و بدون آنکه با خانواده اش مطرح کند، عموی پیر و خراب کارش را نیز دعوت کرده. آنها به راه می افتند و در اولین پمپ بنزین، عمو، دختری غریبه به نام ملودی را در ماشین مخفی می کند تا او را به اتومبیل مادرش برساند اما پس از مدتی مشخص می شود ترمز ماشین از کار افتاده و آنها در ماشینی با سرعت ۱۶۰ کیلومتر گیر افتاده اند. پلیس بزرگراه در ابتدا سعی می کند، آنها را متوقف کند اما…


**************************************************


شبکه فراتر (۴k)


فیلم سینمایی «نابخشودنی» به کارگردانی «نورا فینگشیت»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۲۲ از شبکه فراتر پخش خواهد شد.


در خلاصه داستان فیلم با بازی ساندرا بولاک، ویولا دیویس و وینسنت دونوفریو آمده است: روث اسلتر دختر جوانی است که با خواهر ۵ ساله اش زندگی می کند و پدر و مادر آن دو مدتی قبل فوت کرده اند. به دلیل بدهی به بانک، وقتی که کلانتر و مامور بانک برای بیرون انداختن آنها از خانه شان مراجعه می کنند، در اثر یک حادثه کلانتر مضروب شده و کشته می شود. روث به خاطر این قتل ۲۰ سال به زندان می افتد و خواهر خردسالش را برای سرپرستی به خانواده ای دیگر می دهند. حالا او بعد از ۲۰ سال به خاطر رفتار خوب عفو مشروط گرفته و از زندان بیرون آمده و قصد دارد خواهرش را ملاقات کند ولی از لحاظ قانونی این امکان را ندارد و اگر به دیدن خواهرش برود عفو مشروطش باطل خواهد شد.


**************************************************


شبکه ورزش


فیلم سینمایی «اسب رویایی» به کارگردانی «جان گاتینز»، شنبه ۵ فروردین ماه ساعت ۱۲:۳۰ از شبکه ورزش پخش خواهد شد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسنا

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *