مخبر فرمانده هماهنگی جراحی اقتصادی است حواشی برای معاون اول

تهران- ایرنا- نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معاون اول رییس جمهور فرمانده هماهنگی جراحی اقتصادی است، گفت: آقای مخبر در شرایط سختی کار هماهنگی تیم اقتصادی دولت را بر عهده گرفته است.


علی بابایی کارنامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی با اشاره به عملکرد معاون اول رییس جمهور گفت: امروز آقای مخبر در حالی کار هماهنگی تیم اقتصادی دولت را بر عهده دارد که کشور در شرایط سخت اقتصادی قرار دارد. 


نماینده مردم ساری در مجلس افزود: واقعیت این است در شرایط فعلی کار کردن سخت است در این شرایط متولی و مدیر ارشد اقتصادی دولت از کارهای بسیار سخت و پیچیده‌ است مضافا اینکه در این شرایط توقعات از معاون اول رییس جمهور و تیم اقتصادی دولت بالا است و همین مساله کار را سخت‌تر کرده است.


بابایی کارنامی اظهار کرد: عملکرد اقتصادی دولت با توجه به شرایط موجود جای تقدیر و تشکر دارد دولت فعلی تنها دولتی است که بدون استقراض از بانک مرکزی اقتصادی کشور را اداره می‌کند و از سوی دیگر بدهی‌های دولت قبل را هم پرداخت می‌کند.


وی خاطرنشان کرد: مضافا اینکه دولت کار جراحی اقتصادی را به فرماندهی معاون اول رییس جمهور در دستور کار دارد و علاوه بر آن تورم به ارث رسیده از دولت قبل بر سر سفره این دولت است و همه اینها کار را برای دولت سیزدهم سخت کرده است.


نماینده مردم ساری در مجلس یادآور شد: از زحمات آقای مخبر تقدیر و تشکر داریم و از ایشان می‌خواهیم برای اطلاع‌رسانی بهتر درباره انجام امور گزارش‌ کاری را به مجلس ارائه کند.


وی با اشاره به فضاسازی‌ها علیه معاون اول رئیس جمهور اظهار کرد: این فضاسازی‌ها همواره وجود دارد اما در حال حاضر بیشتر شده نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که معاون اول رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت وارد اینگونه فضاسازی و حواشی‌ها نشوند زیرا آنها را از اصل کار دور می‌کند.