مدرسه تلویزیونی مهارت آغاز به کار کرد

مدیر شبکه آموزش سیما از آغاز به کار مدرسه تلویزیونی «مهارت» از ابتدای تابستان خبر داد.


به گزارش ایسنا، علی عبدالعالی، مدیر شبکه آموزش سیما گفت: از ابتدای تابستان ۱۴۰۲ تا پایان تابستان هر روز یک سریال ۹۰ دقیقه‌ای برای نوجوانان و دو قسمت برنامه عروسکی ۴۵ دقیقه‌ای برای رده‌های سنی پایین‌تر (دبستان ۱ و دبستان ۲) جهت مهارت افزایی پخش می‌شود.


وی اظهار کرد: تعطیلات تابستان فرصت مناسبی است که از آن برای آموزش استفاده شود اما نه آموزشی به روش سنتی و یا متداول در طول سال تحصیلی بلکه آموزشی نوین ویژه اوقات فراغت و تابستان بچه ها، روشی که با بازی همراه است. آموزش‌ها در دل این مجموعه‌هاست و دیگر خبری از یک آموزش کسل‌کننده خشک و کنار تخته نیست.


عبدالعالی خاطرنشان کرد: مدرسه تابستانی شامل دو بخش خواهد بود. بخش مربوط به نوجوانان، مبتنی بر یک موقعیت کمدی که در آن نوجوانان در یک شبکه تلویزیونی به تولید محتوا و مهارت آموزی برای نسل خود خواهند پرداخت. استفاده از ظرفیت طنز و ژانر نمایش کمدی در این بخش از مدرسه تابستانی از اولویت های برنامه سازی درنظر گرفته شده است.


او گفت: محتوای آموزشی مدرسه تابستانه کاملا مهارت محور هستند و به مهارت های نرم و سخت می پردازد. محتوای ویژه مهارت های نرم در بخش های عروسکی و نمایشی به روی آنتن خواهد رفت و تعدادی از مهارت های سخت هم که مورد نیاز دانش آموزان است در برنامه تابستانه به آن پرداخته می شود.


مدیر شبکه آموزش همچنین اعلام کرد: ۳۰ مهارت مختلف و کاربردی با کارایی های مهم زندگی در برنامه های تابستانه مدرسه تلویزیونی ایران آموزش داده می شود. اتفاق شگرف و مهم در این برنامه، همراهی و تعامل با مخاطبین و شرکت در آزمون های مربوطه است و همراهان این برنامه می توانند از مدرک رسمی و معتبر بهره مند شوند.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز
لینک مطالب دیگرراهنمای خرید دمپایی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *