نیم قرن تا ناکامی فصل جدیدی در حوزه کتاب های علوم انسانی است

تهران – ایرنا – رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: انتشار کتاب نیم قرن تا ناکامی فصل جدیدی را در تاریخ نشر کتاب‌های علوم انسانی در ایران باز می کند.


به گزارش خبرنگار احزاب ایرنا، علیرضا مختارپور رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران ظهر چهارشنبه در آیین رونمایی از کتاب «نبرد مخفی علیه ایران و نیم قرن ناکامی» که در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران برگزار شد، اظهار داشت: این برنامه، یکی از بهترین برنامه‌های معرفی کتاب است و اهمیت آن از این جهت است که انتشار این کتاب فصل جدیدی را در تاریخ نشر علوم انسانی در ایران باز می کند.


وی افزود: ما سابقه نقد کتاب را از دیرباز داشته‌ایم، اما کتابی که امروز از آن صحبت می‌کنیم برای اولین بار است که متن کامل یک کتاب که توسط فردی وابسته به سرویس اطلاعاتی دشمن جمهوری اسلامی ایران نوشته شده، ترجمه شده است و به دنبال آن متنی در نقد آن کتاب توسط برادرمان عباس سلیمی نمین با نام «نیم قرن تا ناکامی» تالیف شده است.


مختارپور تاکید کرد: اگر این مسیر گسترش پیدا کند تصور میکنم فصل جدیدی در حوزه کتاب های علوم انسانی گشوده می شود که فصل مبارکی خواهد بود.آی‌پی شما:


مرورگر شما: