هدف کارگاه های دانش افزایی ارتقای سطح کیفی مسابقات است

ایسنا/اصفهان مسئول کمیته برگزاری مسابقات هیئت فوتبال اصفهان ابراز امیدواری کرد: پس از برگزاری این کارگاه و آموزش‌هایی که عوامل مختلف برگزاری مسابقات می‌بینند، شاهد پیشرفت در نحوه برگزاری مسابقات باشیم تا ایرادات سرپرستان رفع شده و سطح کیفی مسابقات در استان ارتقا پیدا کند.


به گزارش ایسنا، مهدی عارفیان، در حاشیه همایش دانش‌افزایی مدیران و سرپرستان باشگاه‌ها و تیم‌های فوتبال اصفهان، این کارگاه را در راستای سیاست‌های هیئت فوتبال استان و در جهت بالا بردن سطح علمی عوامل دخیل در فوتبال و کیفی‌سازی لیگ‌های سطح استان اعلام و اظهار کرد: در این همایش سرپرستان همه تیم‌های استان در همه رده‌های سنی از بزرگسالان تا زیر ۱۳ سال حاضر هستند. برخی ثبت‌نام نکرده‌اند، اما با توجه به اهمیت مباحث مطرح شده در این همایش شرکت کردند.


وی افزود: در این راستا برای عوامل مختلف در فرآیند برگزاری مسابقات از جمله ناظران، مربیان و حتی پزشکیاران هیئت طی مراحل مختلف کلاس‌های آموزشی برگزار شده و امروز نیز کارگاه دانش‌افزایی مدیران و سرپرستان تیم‌ها را برگزار کردیم.


عارفیان تعداد شرکت‌کنندگان این همایش را حدود ۱۷۰ نفر اعلام کرد.


مسئول کمیته برگزاری مسابقات هیئت فوتبال استان خاطرنشان کرد: امیدواریم که بعد از برگزاری این کارگاه و آموزش‌هایی که عوامل مختلف برگزاری مسابقات می‌بینند، شاهد پیشرفت در نحوه برگزاری مسابقات باشیم و ایرادات سرپرستان رفع شده و سطح کیفی مسابقات در استان ارتقا پیدا کند.


سهیل مهدی، مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ نیز درباره این جلسات کارگاهی تصریح کرد: استانداردهای در نظر گرفته شده در این دوره‌ها مشابه استانداردهای بین‌المللی و آسیایی است و امیدوارم به یک هم‌فکری و سطح مشترک فکری دست پیدا کنیم تا بتوانیم مسابقات را بهتر برگزار کرده و مدیریت کنیم.


به گزارش ایسنا، در این دوره دانش دو روزه مواردی همچون آیین‌نامه برگزاری مسابقات، نگهداری برنامه مسابقات، وظایف مسئولین برگزاری، آماده‌سازی زمین‌های چمن و مدیریت کنفرانس‌ها، جلسات و برگزاری مسابقات به صورت تئوری و عملی آموزش داده شد.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیم دستگاه تصفیه آب
بیشتر بخوانیمروش‌های انتخاب و خرید نهال‌های سالم برای باغبانی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *