وزیر کشور رعایت شیوه نامه های بهداشتی و ایمنی جاده ای در سفرهای

تبریز – ایرنا – وزیر کشور از مردم خواست در سفرهای نوروزی، شیوه نامه بهداشتی و مسائل ایمنی جاده‌ای را با هدف حفظ سلامت عمومی به صورت جدی رعایت کنند.


به گزارش ایرنا، احمد وحیدی که از صبح یکشنبه برای بررسی مسائل توسعه‌ای و عمرانی آذربایجان شرقی به این استان سفر کرده است، در گفت و گو با خبرنگاران افزود: امروز توفیق داریم در خدمت مردم شریف و شهید پرور مردم استان آذربایجان شرقی باشیم.


وی بیان کرد: توسعه تبادلات مرزی استان آذربایجان شرقی با توجه به داشتن مرز مشترک با کشورهای همسایه دنبال می‌شود و تلاش بر این است که با تقویت مبادلات مرزی روابط با کشورهای همسایه تقویت شود.

وی درباره نشست مشترک با اصحاب صنعت به عنوان یکی از برنامه‌های کاری در سفر به آذربایجان شرقی اظهار کرد: به دنبال این هستیم از نزدیک در جریان دغدغه‌ها و خواسته‌های صنعتگران عزیز استان باشیم و در پیشبرد اهداف توسعه‌ای کمک کنیم.

وحیدی همچنین به چالش حوادث جاده‌ای در استان آذربایجان شرقی اشاره کرد و گفت: به دنبال بررسی راهکارهای موثر برای کاهش این حوادث و آسیب‌های ناشی از آن در استان هستیم. 

وزیر کشور به پرسش خبرنگاری در خصوص تمهیدات صورت گرفته در ایام سفرهای نوروزی پاسخ داد: پیش‌بینی بر افزایش حجم تردد مسافران نوروزی است و در این خصوص آمادگی‌های خوبی در نیروی انتظامی، سازمان راهداری و سایر دستگاه‌های مسئول برای مدیریت بهینه سفر وجود دارد.

وی از مردم عزیز ایران اسلامی خواست که رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی را به صورت جدی در دستور کار داشته باشند و همچنین ان‌شاءلله با رعایت مسائل ایمنی جاده‌ای سفری خوب و بدون آسیب را در کشور شاهد باشیم.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40