کلوپ و لیورپول همچنان در مسیر خوشبختی نحسی پنالتی ها برای چلسی

تهران- ایرنا- تیم فوتبال لیورپول با پیروزی برابر چلسی در ضربات پنالتی توانست عنوان قهرمانی جام حذفی انگلیس را به دست آورد.


به گزارش ایرنا، فینال جام حذفی انگلیس موسوم به FA CUP شنبه شب بین تیم‌های چلسی و لیورپول در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار شد و در پایان تیم لیورپول موفق شد در ضربات پنالتی چلسی را شکست داده و قهرمان این رقابت‌ها شود. 


در نیمه نخست این دیدار هر ۲ تیم تلاش زیادی برای گلزنی داشتند اما در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. در این نیمه محمد صلاح به دلیل مصدومیت از زمین خارج شد و جای خود را به دیگو جوتا داد. 


کلوپ و لیورپول همچنان در مسیر خوشبختی / نحسی پنالتی‌ها برای چلسی ادامه دارد


در نیمه دوم نیز هر ۲ تیم چندین بار دروازه همدیگر را تهدید کردند اما هیچ کدام راه به جایی نبردند تا این نیمه نیز مانند نیمه اول با تساوی به پایان برسد. 


در ادامه هر ۲ تیم وقت اضافه اول را با تساوی به پایان رساندند و نیمه دوم وقت‌های اضافه نیز بدون گل به پایان رسید تا مانند دیدار فینال جام اتحادیه، این فینال نیز به ضربات پنالتی بکشد.  


در نهایت شاگردان یورگن کلوپ موفق شدند با نتیجه ۶ بر ۵ در ضربات پنالتی شاگردان توماس توخل را شکست داده و قدیمی‌ترین تورنمنت فوتبالی تاریخ را در این فصل از آن خود کنند.  


این دو تیم چندی پیش در فینال جام‌ اتحادیه نیز به مصاف هم رفته بودند که در آن دیدار لیورپول پس از تساوی بدون‌ گل در ۱۲۰ دقیقه در ضربات‌ پنالتی با نتیجه ۱۱-۱۰ موفق شد چلسی را شکست داده و قهرمان شود.آخرین بروزرسانی سایت: 1400-12-18 19:40