5 دلیل برای اینکه چرا طراحی سایت در تبریز مهم است؟

با کمال تعجب، در زمان دیجیتالی شدن تمام کسب و کارها، بسیاری از شرکت ها هنوز وب سایتی ندارند یا وب سایت بسیار غیرحرفه ای دارند. شما هم همینطور؟ پس تا پایان این مطلب با ما به عنوان تیم طراحی سایت در تبریز همراه باشید.

دلایل خوبی وجود دارد که چرا یک شرکت باید وب سایت خود را داشته باشد. با وجود این، بیش از 10٪ از همه شرکت ها هنوز در اینترنت نمایندگی ندارند. ولی چرا؟ استفاده از اینترنت دیگر فقط برای خرید آنلاین، بانکداری و شبکه های رسانه های اجتماعی نیست. چرا که امروزه کاربران برای یافتن یک ارائه دهنده خدمات، تولید کننده یا تامین کننده مناسب، به دست آوردن اطلاعات، مقایسه محصولات و قیمت ها یا یافتن جزئیات تماس و غیره نیز به اینترنت و سایت های مختلف مراجعه میکنند.

بنابراین، داشتن وب سایت خود به همان اندازه ارتباط تلفنی یا آدرس ایمیل، مهم و امری مسلم است. زیرا برای بسیاری از مردم، اگر نتوانند شما را در اینترنت پیدا کنند، وجود ندارید!

طراحی سایت در تبریز

دلیل 1 – مشتریان را به سمت کسب و کار شما می کشاند!

اگر می خواهید چیزی بخرید یا به یک ارائه دهنده خدمات نیاز دارید، اولین قدم معمولا جستجوی اینترنتی است. طبق آمار، حدود 80 درصد از مردم این کار را به این روش انجام می دهند. شرکت هایی که وب سایت آنها را می توان در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و شرکت یافت، شانس بیشتری برای جلب مشتری دارند.

تیم طراحی سایت تبریز بر این نکته تاکید دارد که صرف نظر از اینکه یک شرکت منطقه ای را اداره می کنید یا مثلا خدماتی را در محل در اختیار مشتری قرار می دهید، اگر مشتریان بالقوه شما نتوانند شما را در اینترنت پیدا کنند، شما به سادگی حذف خواهید شد.

حتی به عنوان یک آرایشگر با مشتریان دائمی، می توانید از داشتن یک وب سایت سود ببرید.

دلیل 2 – دسترسی تضمین شده

بدون در نظر گرفتن زمان باز شدن فروشگاهتان، می‌توانید به وب‌ سایت خودتان در 24 ساعت شبانه روز دسترسی داشته باشید. بنابراین مشتریان بالقوه می توانند در هر زمان اطلاعاتی در مورد محصولات و خدمات شما به دست آورند. علاوه بر این، مرور یک وب‌سایت بسیار راحت‌تر و سریع‌تر از سوار شدن به ماشین و رانندگی چند کیلومتری برای دریافت اطلاعات در زمان‌های باز بودن فروشگاه است.

دلیل 3 – فضای گسترده برای اطلاعات جامع

با وب سایت خود، کنترل نحوه ارائه شرکت خود به عموم در اختیار شماست. من شخصا دوست دارم وب سایت را ویترین مغازه دیجیتالی بنامم که در آن می توانید شرکت، محصولات یا خدمات خود را به خوبی به نمایش بگذارید.

بنابراین می توانید اطلاعات فوق العاده ای را در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار دهید. هرچه اطلاعات بیشتری وجود داشته باشد، مشتریان و مشتریان بالقوه شما جامع‌تر می‌توانند درباره شما اطلاعات کسب کنند.

چه خدمات یا محصولاتی ارائه می دهید؟ اطمینان حاصل کنید که این موارد با جزئیات و به گونه ای توصیف شده اند که به راحتی قابل درک باشد.

داستان تاسیس شرکت شما چیست؟ مردم عاشق داستان هستند!

چه کسی در تیم شما حضور دارد؟ افراد تماسی که شخصاً با یک عکس معرفی می شوند اعتماد ایجاد می کنند.

شرکت شما کجا پیدا شده است و آیا چندین مکان وجود دارد؟ پیدا کردن شما را برای مشتریان بالقوه خود آسان کنید.

طراحی سایت

چه گزینه های تماسی را پیشنهاد می کنید؟

نظرات: مشتریان شما در مورد شرکت، خدمات مشتری و محصولات/خدمات شما چه می گویند؟

به طور خلاصه، شرکت شما چیزهای زیادی برای گفتن دارد، از تاریخچه شرکت گرفته تا خدمات و مراجع. با این حال، فضا برای کمپین های تبلیغاتی، تبلیغات رادیویی یا تلویزیونی یا آگهی ها محدود است. از طرف دیگر، در صفحه اصلی خود می توانید تمام اطلاعات را ارائه دهید.

دلیل 4 – فروش بیشتر

تیم طراحی سایت در تبریز بر این نکته تاکید دارد که برای هر شرکتی مهم است که کسب درآمد کند تا بتواند به صورت دائمی وجود داشته باشد، هزینه های ثابت و کارکنان خود را بپردازد و بتواند محصولاتی ایجاد کند. به همین دلیل است که بالا بردن درصد فروش مهم است. و دقیقا این گردش مالی است که می توانید به طور مستقیم یا غیرمستقیم با وب سایت خود افزایش دهید، بسته به اینکه در کدام صنعت هستید و کدام محصولات/خدمات را ارائه می دهید:

شما به صورت آنلاین به مشتریان جدید بالقوه ای دست پیدا می کنید که هرگز به آنها دسترسی ندارید.

یک کانال فروش اضافی برای محصولات خود با یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید.

برای کسب و کار محلی خود مشتریان جدیدی به صورت آنلاین ایجاد کنید.

دلیل 5 – به موقع بودن

هیچ رسانه دیگری سریعتر از وب سایت شما با اطلاعات به روز عرضه نمی شود. یک شرکت سالم دائما در حال تغییر است. پیشنهادات جدید، اطلاعات به‌روز، تغییر افراد تماس یا تغییر ساعت کار – می‌توانید بلافاصله از طریق صفحه اصلی خود مشتریان را در مورد چنین نوآوری‌هایی مطلع کنید. اگر این با یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس یا TYPO3 ایجاد شده است، حتی می توانید تغییرات ساده ای را خودتان ایجاد کنید. که باعث صرفه جویی در هزینه های یک ارائه دهنده خدمات می شود.

شما این مزیت را با سایر رسانه ها مانند روزنامه های روزانه، بروشورهای تبلیغاتی، آگهی ها، پوسترها و غیره ندارید. درج اضافی در روزنامه یا چاپ مجدد رسانه های چاپی نیز با هزینه های اضافی همراه است.

مجموعه ویراسئو، به عنوان شرکت سئو در تبریز در تلاش است تا با ارائه خدمات طراحی سایت بر اساس اصول مدرن طراحی سایت و همچنین خدمات آموزش سئو در تبریز، صنعت طراحی سایت در تبریز را گسترش دهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *